אבני היסוד של הרציג נדל"ן

מקצועיות

איכות ודיוק בבנייה, בלי "קיצורי דרך"

חברה משפחתית שצמחה מתוך הקהילה

ותק

חברה ותיקה המתאימה עצמה לצרכי השוק ועובדת עם מקצוענים

יציבות

גב כלכלי חזק ושקיפות מול הבנקים והלקוחות

40 שנה של מצוינות בבנייה

קבוצת הרציג נדל”ן מתמחה בייזום ובביצוע פרויקטים בנדל”ן מאז 1978.
מאז הקמתה, בנתה החברה אלפי יחידות דיור ועשרות מוסדות ומבני ציבורי בכל רחבי הארץ. בזכות הידע המעמיק בצד הביצועי, וההקפדה על איכות בלתי מתפשרת לכל אורך תהליך הבנייה, השלימה החברה בהצלחה מאות פרויקטים בהיקפים שונים.

התחדשות עירונית

בעשור האחרון מתמקדת החברה בתחום ההתחדשות העירונית, והיא מקדמת בימים אלה עשרות פרויקטים במיקומים שונים בישראל, בהיקף כולל של מעל 4,000 יחידות דיור. בשנת2022 יימסרו לדיירים מאות יחידות דיור, ומאות רבות נוספות יסיימו את שלב ההיתרים ויעברו לשלב הבנייה.
פרויקטים של התחדשות עירונית דורשים יכולות מקצועיות וביצועיות גבוהות במיוחד, משום שהם מתבצעים בסביבה בנויה, רוויית תשתיות ישנות. זהו אחד היתרונות החשובים ביותר של קבוצת הרציג נדל"ן בתחום זה, והיא נהנית מניסיון רב שנים ומצוות רחב של מומחים.

איתנות פיננסית

גב כלכלי חזק הוא פקטור חשוב ביותר עבור חברה קבלנית, בייחוד כאשר מדובר בכזו המתמחה בהתחדשות עירונית. דייר המוסר את דירתו הישנה לקבלן חייב לדעת שיש לו על מי לסמוך, ושהנכס היקר לו ביותר נמצא בידיים טובות.
לקבוצת הרציג נדל”ן איתנות פיננסית והיא נהנית מאמונם של הגופים הבנקאיים הגדולים במדינה. הדו”חות הכספיים של החברה מציגים עלייה עקבית, ומבטיחים יציבות ושקט נפשי.

בשנת 2018 הצטרפה החברה לרשימת “דאנס 100” היוקרתית, אשר מדרגת את החברות הטובות בישראל, בקטגוריית יזמות ובנייה.

הפנים שמאחורי ההצלחה

ידידיה הרציג ז"ל (1946-2018)

מייסד החברה. איש חזון, בעל ידע מעמיק בכל תחומי הבנייה. הקים בשנת 1978 את החברה הקבלנית שביצעה לאורך השנים פרויקטים רבים בהיקפים הולכים וגדלים.
ההיכרות הקרובה עם כל רזי המקצוע, החיבור לשטח ולעשייה ומעל הכל הגישה האישית והאנושית הפכו במהרה לסמלה של החברה.

יהודה הרציג 

מנכ”ל החברה. 

ספג מגיל צעיר את האהבה לעולם הנדל”ן והיזמות, ו”נשם את השטח” במשך שנים. יהודה התמקצע בכל החלקים שלאורך חיי הפרויקט: החל משלב היזמות והמימון, דרך התכנון והרישויים, הביצוע בשטח וניהול הקשר עם כלל בעלי המקצוע, ועד למסירת המפתח.

במקביל, מרצה בכנסים ארציים ובמסגרות מוערכות אחרות בתחום ההשקעות בנדל”ן והתחדשות עירונית.
מנהל את החברה משנת 2010.